Usługi

Psychoterapia
par

Terapia par jest szczególną formą pomocy skierowaną do małżeństw lub osób pozostających w innym związku partnerskim, przeżywających kryzys i narastające nieporozumienia.

psychoterapia par pracownia psychologii i psychoterapii

Na czym polega psychoterapia par​?

Podczas terapii diagnozuję problemy pojawiające się w związku, wspólnie zajmujemy się odnalezieniem ich przyczyn i odkryciem mechanizmów działania. Moim głównym narzędziem jest dialog. Wspólna rozmowa z psychoterapeutą w atmosferze wzajemnego zrozumienia daje szansę na zmianę, pozwala parze inaczej spojrzeć na problem, pomaga w lepszym zrozumieniu siebie nawzajem. Terapia pomaga parze ustalić nowe zasady funkcjonowania i przywrócić równowagę w związku. Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z tego rodzaju pomocy skontaktuj się ze mną.

Jak przebiegają spotkania?

Spotkania trwają ok. 1,5 godziny. Praca z parami trwa zwykle krócej niż terapia indywidualna i może skończyć się po kilku, kilkunastu sesjach. Pracownia, mając na uwadze należytą dbałości o jakość terapii zapewnia jej prowadzenie przez dwóch terapeutów. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o kosztach.

W ramach realizacji terapii par współpracuję z:

Natalią Miszczyszyn

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydziału psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. Członek Nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Jest psychologiem ze specjalnością kliniczną oraz ukończyła studia podyplomowe z Praktycznej Diagnozy Psychologicznej. Obecnie jest w procesie edukacji w szkole psychoterapeutycznej w nurcie systemowym w ramach Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej w Poznaniu.

Swoje doświadczenie terapeutyczne zdobywała w wielu miejscach np. w pracy z osobami dorosłymi, niepełnosprawnymi zdobywała podczas praktyk w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Ostoja”. Swoją pomoc oferowała m.in. ofiarom klęsk żywiołowych, nadużyć w formie przemocy fizycznej i emocjonalnej w ramach prowadzonego wolontariatu dyżuru psychologicznego. Udzielała także wsparcia i konsultacji dotyczących między innymi trudności wychowawczych i problemów szkolnych. Jest certyfikowaną arteterapeutką, prowadzi warsztaty z zakresu arteterapii, gdzie narzędziem inicjującym zmianę jest malarstwo intuicyjne.

„Głęboka relacja to nie taka, w której ludzie są do siebie we wszystkim podobni i chcą tego samego, tylko taka, w której ludzie potrafią radzić sobie z różnicami między sobą. Głęboka relacja to też taka, w której ludzie są autentyczni, czyli mówią sobie o różnych ważnych dla siebie rzeczach nawet wtedy, kiedy są one dla nich trudne.”

„Nowe wychowanie seksualne” Agnieszka Stein

Umów się na spotkanie

Jeśli przeżywasz trudności i czujesz, że potrzebujesz wsparcia w rozwiązaniu aktualnej sytuacji, już teraz umów się na spotkanie.
Psychoterapia par
Na Grobli 20/8,
Wrocław
Psychoterapia indywidualna
Na Szańcach 10/17,
Wrocław