Usługi

Psychoterapia
par

Terapia par jest szczególną formą pomocy skierowaną do małżeństw lub osób pozostających w innym związku partnerskim, przeżywających kryzys i narastające nieporozumienia.

psychoterapia par pracownia psychologii i psychoterapii

Na czym polega psychoterapia par​?

Podczas terapii diagnozuję problemy pojawiające się w związku, wspólnie zajmujemy się odnalezieniem ich przyczyn i odkryciem mechanizmów działania. Moim głównym narzędziem jest dialog. Wspólna rozmowa z psychoterapeutą w atmosferze wzajemnego zrozumienia daje szansę na zmianę, pozwala parze inaczej spojrzeć na problem, pomaga w lepszym zrozumieniu siebie nawzajem. Terapia pomaga parze ustalić nowe zasady funkcjonowania i przywrócić równowagę w związku. Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z tego rodzaju pomocy skontaktuj się ze mną.

Jak przebiegają spotkania?

Spotkania trwają ok. 1,5 godziny. Praca z parami trwa zwykle krócej niż terapia indywidualna i może skończyć się po kilku, kilkunastu sesjach. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o kosztach.

„Głęboka relacja to nie taka, w której ludzie są do siebie we wszystkim podobni i chcą tego samego, tylko taka, w której ludzie potrafią radzić sobie z różnicami między sobą. Głęboka relacja to też taka, w której ludzie są autentyczni, czyli mówią sobie o różnych ważnych dla siebie rzeczach nawet wtedy, kiedy są one dla nich trudne.”

„Nowe wychowanie seksualne” Agnieszka Stein

Umów się na spotkanie

Jeśli przeżywasz trudności i czujesz, że potrzebujesz wsparcia w rozwiązaniu aktualnej sytuacji, już teraz umów się na spotkanie.
Krakowska 88 CD/102
Wrocław
Bujwida 34a/8

Wrocław